Salta
Sitting/DinningKitchen
Habitació compartida a pis
7 hostes1 dormitori7 llits3 banys
7 hostes
1 dormitori
7 llits
3 banys
Una arribada fantàstica
El 100 % dels hostes més recents ha valorat el procés d'arribada d'aquest allotjament amb 5 estrelles.

Two Twin rooms and One Triple room - Total 7 beds
Three bathrooms and Three Toilets (one per room)
Fully equipped kitchen and dinning room and a washing machine
Sitting room
Free WiFi
Cable TV
Price per person per day

Serveis

Cuina
Wifi
Calefacció
TV per satèl·lit

Normes de la casa

L'hora d'arribada és en qualsevol moment a partir de les 13:00
Hora de sortida: abans de les 12:00

Disponibilitat

7 avaluacions

Veracitat
Comunicació
Netedat
Ubicació
Arribada
Qualitat-preu
Perfil de l'usuari Daniele
Daniele
juny de 2018
This hostel has been by far better than I guessed: comfortable, cozy and populated by nice and clean persons. On the other hand, it is a bit…
Perfil de l'usuari Anže
Anže
febrer de 2018
Had a great time for the value!
Perfil de l'usuari Corinne
Corinne
novembre de 2017
The host canceled this reservation 252 days before arrival. This is an automated posting.
Perfil de l'usuari Bernhard
Bernhard
octubre de 2017
If you want a lot of friends from all over the world, if you want to have one of the best times in your life in a beautiful country, this is…
Perfil de l'usuari Hans Christian
Hans Christian
agost de 2016
We had a pleasant time at the apartment. Everything worked out as described by Mark, we were picked up from the airport, the room was clean …
Perfil de l'usuari Arthur
Arthur
juliol de 2016
Such a great Time in Mark and Brigitte house. They're always here if you need anything. You're never Alone, I met amazing people during my t…
Perfil de l'usuari Miletxy
Miletxy
desembre de 2015
Gracias Mark y Brigitte por su amabilidad, encantada de conocerlos, un buen lugar para quedarse y disfrutar de Malta. Gracias por todo.
Perfil de l'usuari Mark
Resposta de Mark:
Your are welcome. We miss you. Mark & Brigitte
desembre de 2015

Aquest amfitrió ha rebut 13 avaluacions per altres propietats.

Veure altres avaluacions

Allotjament a càrrec de Mark

MaltaMembre des de setembre de 2015
Perfil de l'usuari Mark
20 avaluacions
We have been in tourism for many years now and experienced in hosting guest and organising trips. My wife takes care of all of our guests accommodation and she is very helpful. We like travelling (who doesn't), swimming. sports and enjoy the company of interesting people. …
Idiomes: English, Italiano
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicacióPer tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.

El barri

Prem la fletxa d'avall per navegar pel calendari i triar una data. Prem la tecla del signe d'interrogació per veure les dreceres del teclat per canviar les dates.

Arribada

Prem la fletxa d'avall per navegar pel calendari i triar una data. Prem la tecla del signe d'interrogació per veure les dreceres del teclat per canviar les dates.

Sortida
Encara no se't cobrarà

Similar listings

Things to do near this home