Salta
garden
Casa sencera

Peaceful house with large terrace

Perfil de l'usuari Eddie
Eddie

Peaceful house with large terrace

7 hostes
3 dormitoris
7 llits
2 banys
7 hostes
3 dormitoris
7 llits
2 banys
ASPECTES DESTACATS DE L'ALLOTJAMENT
Accés independentAccedeix a l'allotjament fàcilment amb la caixa forta.

My home in Abruzzo lies on the edge of the historic village of Gagliano Aterno and in the largely unknown Sirente Velino park where bears and wolves can still be found. The house has a large terrace with spectacular views and sun all day. See the house website. (Website hidden by Airbnb)

Serveis

Wifi
Aparcament gratuït inclòs
Cuina
Xemeneia interior
Xampú
Rentadora

Distribució dels llits

Habitació 1
2 llits individuals
Habitació 2
2 llits individuals
Habitació 3
1 llit doble extragran
Zones comuns
1 sofà llit, 2 sofàs

Normes de la casa

No es pot fumar
Accés independent amb caixa forta

Disponibilitat

3 avaluacions

Veracitat
Comunicació
Netedat
Ubicació
Arribada
Qualitat-preu
Perfil de l'usuari Joshua
Joshua
juliol de 2017
This house is HUGE. 3 floors and 2 outdoor spaces. It's right on the edge of town, so there ARE bugs around, but Eddie has screens on the windows, which are somewhat effective and rare to find in Italy. The kitchen is BEAUTIFUL. It's well-stocked and very spacious. The beds wer…
Perfil de l'usuari Peter
Peter
agost de 2016
Wir haben eine wirklich sehr schöne und erlebnisreiche Woche in Eddies Haus verbracht. Gagliano Aterno ist ein kleines, ruhiges Bergdorf, Eddies Haus liegt am Dorfrand, von der Dachterrasse blickt man direkt in die Berge. Von dort kann man gute Tagesausflüge in die Abruzzen unte…
Perfil de l'usuari Maria
Maria
agost de 2016
Eddie è stato sempre puntuale nel rispondere alle mail. Non c'era al nostro arrivo ma la chiave ci è stata consegnato da un suo amico. Paese carino ma senza negozi tranne un piccolo forno e un piccolo bar. Casa capiente e comoda ma non si potevano aprire le finestre per le troppe…
Perfil de l'usuari Eddie
Resposta de Eddie:
It's a shame Maria suffered so much from the Mosquito/midge bites. I understand how painful these can be. The countryside in Italy does have a lot of biting insects. I guess It is probably a fault of my not emphasising the location of the house on the very edge of a small village in a the midst of one of Europe's greenest areas which lead to perhaps a case of the wrong house in the wrong place! In regards to this and the observations about the lack of iron and hairdryer I have now changed my listing to explain where these items, if needed, can be found, and also how to open the windows.
agost de 2016

Allotjament a càrrec de Eddie

Swaffham, Regne UnitMembre des de desembre de 2012
Perfil de l'usuari Eddie
6 avaluacions
Verificat
Hi I am English but I live between England and Italy. I travel a lot for work and for pleasure. I'm really into walking and cycling but also enjoy cities and all they have to offer
Idiomes: English, Español, Italiano
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicacióPer tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.

El barri

Prem la fletxa d'avall per navegar pel calendari i triar una data. Prem la tecla del signe d'interrogació per veure les dreceres del teclat per canviar les dates.

Arribada

Prem la fletxa d'avall per navegar pel calendari i triar una data. Prem la tecla del signe d'interrogació per veure les dreceres del teclat per canviar les dates.

Sortida
Encara no se't cobrarà

Similar listings

Things to do near this home