Salta

1st Flr BR, Downtown View Rooftop

Nima és un Superhost.
Nima

1st Flr BR, Downtown View Rooftop

Habitació privada a casa
2 hostes1 dormitori1 llit1 bany privat
2 hostes
1 dormitori
1 llit
1 bany privat
Accés independent
Accedeix a l'allotjament pel teu compte amb el teclat numèric.
Net com una patena
13 hostes recents han dit que aquest espai està molt net.
Nima és un Superhost.
Els Superhosts són amfitrions amb experiència i molt bones avaluacions que s'esforcen al màxim per oferir estades fantàstiques als seus hostes.

You'll love staying here at the heart of Houston's Art District, the amazing downtown view, and the luxury comfort. This is a listing for the 1st floor bedroom and private bathroom in our 3 bedroom home.

• Most private bedroom in our home
• Private balcony right outside your room
• Access to the rooftop area and the kitchen
• Mini-fridge stocked with water bottles and soda
• 150 Mb/s internet
• Complementary toiletries, hair dryer and straightener, make-up mirror, iron, and ironing board

Serveis

Cuina
Wifi
Espai per treballar amb ordinadors portàtils
Planxa

Distribució dels llits

Habitació 1
1 llit de matrimoni gran

Disponibilitat

Avaluacions

304 avaluacions
Netedat
4,8
Veracitat
4,9
Comunicació
4,9
Net com una patena
55
Respon ràpidament
48
Espai elegant
47
Perfil de l'usuari Daisy
Daisy
novembre de 2019
This place was 15/10! Nima was super responsive and had great hospitality. Made sure everything was ready and reached out to make sure we didn’t need anything. The location is great too! Will definitely be booking again.
Perfil de l'usuari Paul
Paul
novembre de 2019
Great place to stay. Ideal location. Very stylish. Nice to be able to walk to breakfast and dinner.
Perfil de l'usuari Brock
Brock
novembre de 2019
After a long trip, my wife and I wanted to shower and get in bed. We quickly realized the bathroom had been "touched up." Molding along the floor was dirty, shower door didn't open because it was jammed, hair and debris in the door jamb, cobwebs from the ceiling. After we put all…
Perfil de l'usuari Nima
Resposta de Nima:
I'm sorry to see you had a bad experience Brock. I wish you had let us know and we would have rectified the situation right away and issued a full refund. This is definitely not aligned with how we take care of our guests. We're already working on making sure this never happens…
novembre de 2019
Perfil de l'usuari Abigail
Abigail
octubre de 2019
Super Clean & comfortable. Definitely felt safe.
Perfil de l'usuari Jodi
Jodi
octubre de 2019
The space was perfect and accommodating! It was very easy to get comfortable and acquainted - so much so, I extended my stay! Close to everything. Would be a first choice for me.
Perfil de l'usuari Arjun
Arjun
octubre de 2019
Great stay and amenities. Location was perfect.
Perfil de l'usuari Sue
Sue
octubre de 2019
Nima was a great host!!!! All her directions checking in were easy to follow. She provided plenty of information for attractions close by and checked in on me everyday to see if I needed anything.

Allotjament a càrrec de Nima

Houston, TexasMembre des de abril de 2014
Perfil de l'usuari Nima
763 avaluacions
Verificat
Nima és un SuperhostEls Superhosts són amfitrions amb experiència i molt bones valoracions que s'esforcen perquè els seus hostes gaudeixin d'una estada inoblidable.
Thanks for considering to stay at our home. I've lived in Houston for a little over five years myself and Johanna has been here for almost 15 years. We love the city. There is so much culture, live music, art, and good food. Plus people have a very warm and welcoming attitude and…
Nima dóna suport al Compromís amb el sou mínim
Les persones que netegen l'espai d'aquest amfitrió cobren un salari digne. Més informació
Índex de resposta: 100%
Temps de resposta: en menys d'una hora
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicacióPer tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.

El barri

Coses que cal tenir en compte

Arribada: Després de les 15:00
Sortida: 11:00
Accés independent amb teclat numèric
Arribada
Després de les 15:00
Sortida
11:00

Normes de la casa

  • No és segur ni adequat per a nadons (menys de 2 anys)
  • No es pot fumar
  • No s'admeten animals de companyia
  • No es permet organitzar festes o esdeveniments

Cancel·lacions