Beautiful newly renovated Bronte apartment

Allotjament sencer: suite amb entrada independent. Amfitrió: Brian

  1. 2 hostes
  2. 1 dormitori
  3. 1 bany
Allotjament sencer
Tindràs l'allotjament (suite amb entrada independent) tot per a tu.
Neteja avançada
Aquest amfitrió s'ha compromès a seguir el procés de neteja en cinc passos d'Airbnb.
Una ubicació fantàstica
El 100 % dels hostes ha valorat la ubicació amb 5 estrelles.
Una arribada fantàstica
El 100 % dels hostes ha valorat el procés d'arribada amb 5 estrelles.
It's a newly renovated, private, self-contained apartment on the bottom of the block. Your entry is located through the front gate on McPherson st which leads to a set of Beautiful French doors and straight into the open plan living area with equipped kitchenette with air-fryer, portable electric induction hob,coffee Machine, microwave fridge, kettle ,toaster etc.
Smart TV with Netflix , Stan & a comfy couch + dining table.
The bedroom features a king size bed with
ceiling fans in both rooms.

Número de llicència
Exempt

On dormiràs?

Dormitori
1 llit de matrimoni

Què ofereix aquest espai?

Wifi
TV
Assecador
Nevera
Microones
S'admeten estades llargues
No disponible: Detector de monòxid de carboni
No disponible: Detector de fum

Tria la data d'arribada

Afegeix les dates del viatge per veure'n el preu exacte
Arribada
Afegeix una data
Sortida
Afegeix una data

4,86 d'un total de 5 estrelles de 14 avaluacions

Netedat
Precisió
Comunicació
Ubicació
Arribada
Qualitat-preu

Ubicació de l'espai

Bronte, Nova Gal·les del Sud, Austràlia

The amazing Cafe's and Restaurants on your door step (The Three Blue Ducks, Huxtons and a beautiful Vegetarian restaurant Pilgrims to name a few) means there is no need to venture to far to have a lovely relaxing getaway but for the more active grab a juice or breakfast bowl from Cali press or Bowled out and get on your way for a jog or walk along the coastline and see the neighbouring beaches either side towards Coogee or Bondi.
Why not win the morning with a swim 5 minutes walk down the hill to Beautiful Bronte beach followed by a coffee from Bronte Cafes across the road.
Iggy’s bread right next door on McPherson st is in my opinion the best bread I have had but don’t take my word for it grab some and try it for yourself.(They usually run off the shelves before 11am so get in early)
Also why not try book into one of Sydney best hair salons (Peache Rose Hair) which is only a few door down.

Amfitrió: Brian

  1. Membre des de abril de 2015
  • 14 avaluacions
  • S'ha verificat la identitat

Durant la teva estada

Up stairs and out the back garden lives a family who have two children and a small quite dog so you may hear them during the day time.
There is a shop (The OrchardSt.) at the front of the property witch is one of Australia well known quality herbal and nutritional medicines and juice cleanse.
The good news is the area is peaceful and quiet which is how we would like our guests to be.
We are also very close most of the time for any queries/questions you may have. Check in anytime after 3:00 pm. Check in with the lockbox as late as you want.

Check out before 10:00 AM.
Up stairs and out the back garden lives a family who have two children and a small quite dog so you may hear them during the day time.
There is a shop (The OrchardSt.) at th…
  • Número de pòlissa: Exempt
  • Índex de resposta: 92%
  • Temps de resposta: en menys d'una hora
Per tal de protegir el teu pagament, no facis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.

Coses que cal saber

Normes de la casa

Arribada: Després de les 15:00
Sortida: 10:00
No es pot fumar
No s'admeten animals de companyia
No es permet organitzar festes o esdeveniments

Salut i seguretat

Compromís amb el procés de neteja avançada d'Airbnb. Mostra'n més
S'apliquen les pautes de distanciament social d'Airbnb i altres directrius relacionades amb la COVID-19
No s'ha notificat que hi hagi cap detector de monòxid de carboni Mostra'n més
No s'ha notificat que hi hagi cap detector de fum Mostra'n més

Política de cancel·lació

Descobreix altres opcions a Bronte i als seus voltants

Més allotjaments a Bronte: