Salta

1930’s Home near beaches, DE turf, tax free shop.

Mckenzie és un Superhost.
Mckenzie

1930’s Home near beaches, DE turf, tax free shop.

Habitació privada a casa
4 hostes2 dormitoris1 llit1 bany privat
4 hostes
2 dormitoris
1 llit
1 bany privat
Accés independent
Accedeix a l'allotjament pel teu compte amb el pany intel·ligent.
Net com una patena
20 hostes recents han dit que aquest espai està molt net.
Mckenzie és un Superhost.
Els Superhosts són amfitrions amb experiència i molt bones avaluacions que s'esforcen al màxim per oferir estades fantàstiques als seus hostes.

Clean, comfortable and welcoming! Our home is located about 1.5 miles from Route 1. Giving you access to many attrations within a 10-30 minute drive depending on where you are headed! DE TURF SPORTS EVENTS (6 miles), DOVER DOWNS(20 miles), HARRINGTON CASINO(11 miles), FIREFLY(20 miles), DE STATE FAIR(11 miles), BEACHES(20 miles), STATE PARKS(20 miles), DOGFISH HEAD BREWERY(13 miles), TANGER OUTLETS(20 miles) (tax-free shopping!!) and many many places to eat!

Serveis

Aire condicionat
TV per satèl·lit
Assecadora
Elements bàsics
No disponible: Detector de monòxid de carboni
L'amfitrió no ha informat que hi hagi cap detector de monòxid de carboni a la propietat.

Distribució dels llits

Habitació 1
1 llit de matrimoni
Habitació 2
1 matalàs inflable

Disponibilitat

Avaluacions

21 avaluacions
Veracitat
5,0
Comunicació
5,0
Netedat
5,0
Net com una patena
20
Respon ràpidament
17
Espai elegant
15
Perfil de l'usuari Rob
Rob
novembre de 2019
Mckenzie's place is quite nice. Very comfortable and laid back, even the dog Roxi is super cool. Perfect for our time at a sports tournament at the DE Turf fields which are just 10 minutes up the road. Do make sure you know the 2nd bed is an air mattress which was fine for us…
Perfil de l'usuari Michele
Michele
setembre de 2019
The place was exactly what we needed for a night. McKenzie was very polite in all conversations and left us the entire downstairs to use while we were there. There was a small dog that had free range of the house that made the stay even better!
Perfil de l'usuari Kaly
Kaly
setembre de 2019
Had a lovely time here!! A great place and super sweet doggie!!
Perfil de l'usuari Gulce
Gulce
setembre de 2019
If you want to go to Rehoboth Beach etc. or do shopping, you should stay in this home ! Free parking in front of home I had comfortable 2 days. Really beautiful house :)
Perfil de l'usuari Esther
Esther
setembre de 2019
This is a nice, clean and quiet space with on-site parking. Guests have a bedroom, private bathroom and an office area with a desk to work on, if needed. The hosts, McKenzie and Hunter are a young couple and are very accommodating. Most of the time they are either at work, out…
Perfil de l'usuari Albert
Albert
agost de 2019
Great hosts and lovely home. Roxy is duh an adorable dog too! You won’t be disappointed.
Perfil de l'usuari Ryan
Ryan
agost de 2019
This was my first time renting a space in an occupied house so I was aware of the possibility for awkwardness but it was very comfortable! They made me feel very welcome and made themselves accessible to me if I needed anything, yet gave me plenty of personal space. The house is…

Allotjament a càrrec de Mckenzie

Milford, DelawareMembre des de desembre de 2016
Perfil de l'usuari Mckenzie
21 avaluacions
Verificat
Mckenzie és un SuperhostEls Superhosts són amfitrions amb experiència i molt bones valoracions que s'esforcen perquè els seus hostes gaudeixin d'una estada inoblidable.
Currently living in Milford, Delaware. Usually traveling with my boyfriend Hunter. We have a beagle/yorkie mix who is WAY too spoiled. I am a college student studying to be a PTA and work full time as a PT Tech and part time at a candy store.
Interacció amb els hostes
When we travel to Airbnbs we like to have our own space. If there is anything you need please let us know! Forget a toothbrush? No problem! Just ask and I am sure we can help you out!
Idiomes: English
Índex de resposta: 100%
Temps de resposta: en menys d'una hora
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicacióPer tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.

El barri

Coses que cal tenir en compte

Arribada: Després de les 16:00
Sortida: 11:00
Accés independent amb pany intel·ligent
Arribada
Després de les 16:00
Sortida
11:00

Normes de la casa

  • No és segur ni adequat per a nadons (menys de 2 anys)
  • No es pot fumar
  • No s'admeten animals de companyia
  • No es permet organitzar festes o esdeveniments

Cancel·lacions