Indica el nombre d'adults.
Adults
1
Indica el nombre de nens.
Nens
edat 2 - 12
0
Indica el nombre de nadons.
Nadons
Menys de 2
0
6 hostes com a màxim. Els infants no conten quant al nombre de hostes.
Encara no se't cobrarà

The house is a blend of modern and vintage style, built of stone, with a lovely view of the position located on a hill. Located on the edge of the village where there are only a family home in a quiet environment.

L'allotjament

The house is located in a quiet surroundings,ideal for families. On the balcony there is a fireplace for grilling.
The house has a small tavern with a small fireplace.

Serveis i zones comuns

The house has a small tavern with a small fireplace. Swings and seesaws for children..table football

Interacció amb els hostes

Yes,I will be available for guests for any help.

Altres aspectes destacables

The house ist alone for the guests, the owner comes only if necessary.


L'allotjament
Banys: 1
Dormitoris: 1
Llits: 4
Arribada: En qualsevol moment després de les 15:00
Sortida: 11:00
Tipus d'habitació: Habitació privada

Serveis

Preus
Persones addicionals Sense càrrec extra
Dipòsit de seguretat €150
Descompte setmanal: 15%
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicació
Per tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.
Més informació

Llocs on dormir
Habitació 1
1 llit de matrimoni
Zones comuns
1 llit de matrimoni

Normes de la casa
L'hora d'arribada és en qualsevol moment a partir de les 15:00

Pets are welcome.
Supplement for the pets is 5,00 Euro per day,payable upon arrival.


Cancel·lacions

Mesures de seguretat
Farmaciola

Disponibilitat
Estada mínima de 3 nits

5 avaluacions

Veracitat
Comunicació
Netedat
Ubicació
Arribada
Qualitat-preu
Perfil de l'usuari Elisa
juliol de 2017
Die Unterkunft befindet sich in einer sehr ruhigen Lage. Sie ist sehr schön und modern eingerichtet. Die ist sehr sauber und wir waren vollstens zufrieden. Die Küche ist vollständig ausgestattet. Es hat an nichts gefehlt. Frische Handtücher und Bettwäsche zum auswechseln, waren vorrätig. Meine Kinder haben sich gerne im Spielraum aufgehalten. Abends haben wir den Sonnenuntergang auf der Terrasse genossen. Wir haben die Natur und diese Stille geliebt. Die Gastgeberin Lana und ihre Familie sind sehr nett und sehr zuvorkommend. Wir kommen gerne wieder!! Danke Lana

Perfil de l'usuari Cosmin
agost de 2016
L esperienza e stata molto buona ci siamo trovati molto bene. Torneremo di sicuro

Perfil de l'usuari Marcin
juliol de 2015
It was a very pleasant stay for our family. Lana's house is beautiful and well equiped, it entirely met our expectations. Garden is a great thing for kids to play and relax. The balcony with BBQ was a great place to sit and talk and eat for hours. Also the localization of Lana's house is just perfect for voyages and discovering beautiful Istria. Lana is a very nice and helpful host and it was a pleasure to use her house for the week.

Perfil de l'usuari Andrei
juliol de 2015
Lana is a great host, she helped us with everything we needed, her place is wonderful, well equiped. We had a great time over there. Thanks Lana and keep it this way:)

Perfil de l'usuari Helena
juliol de 2014
I choosed this house for vacation with my family and our two dogs. This house is in the middle of istria and so it is possible to make trips to many citys and different beaches by car. The house was clean and comfortable and had everything we need (towles, bed linen, dishes, washing machine, ...). There was no W-LAN, but the owners gave us a stick, which worked very good. We really enjoyed the stay!

Aquest amfitrió ha rebut 3 avaluacions per altres propietats.

Veure altres avaluacions
Pula, CroàciaMembre des de novembre 2012
Perfil de l'usuari Lana

I love travel and sports, ride a bike, run, trekking ,etc.

Idiomes: Deutsch, English, Italiano
Índex de resposta: 100%
Temps de resposta: en menys d'una hora

El barri

Anuncis similars