Salta

Heidi’s Place - Guestroom

Perfil de l'usuari Heidi
Heidi

Heidi’s Place - Guestroom

Habitació privada a casa
2 hostes1 dormitori2 llits1 bany privat
2 hostes
1 dormitori
2 llits
1 bany privat
Heidi és un Superhost.
Els Superhosts són amfitrions amb experiència i molt bones avaluacions que s'esforcen al màxim per oferir estades fantàstiques als seus hostes.
Net com una patena
14 hostes recents han dit que aquest espai està molt net.
Una arribada fantàstica
El 95 % dels hostes ha valorat el procés d'arribada amb 5 estrelles.

The house is a Mediterranean style home set just behind the main area of Baretto, in a gated community. We have a three story house with a swimming pool and a rooftop . The guestroom

Serveis

Aire condicionat
TV per satèl·lit
Elements bàsics
Aigua calenta
No disponible: Detector de fum
No disponible: Detector de monòxid de carboni
L'amfitrió no ha informat que hi hagi detectors de fum o de monòxid de carboni a la propietat.

Distribució dels llits

Habitació 1
1 llit de matrimoni,1 sofà llit

Disponibilitat

Avaluacions

40 avaluacions
Veracitat
5,0
Netedat
5,0
Arribada
5,0
Qualitat-preu
4,9
Comunicació
4,8
Ubicació
4,8
Perfil de l'usuari Jane Ruzel
Jane Ruzel
setembre de 2019
The place was easy to find. Our room was much nicer than a hotel room. It has a complete basic necessities/amenities. Ms. Heidi and her helper Ate Elma was always there to assist us. We look forward to bring my family to her place. Thank you Ms. Heidi
Perfil de l'usuari Heidi
Resposta de Heidi:
Thank you!!! See you soon!!
setembre de 2019
Perfil de l'usuari Ja
Ja
setembre de 2019
Will probably come back.
Perfil de l'usuari Ryan
Ryan
agost de 2019
Listing is as advertised. The room is really beautiful. Both Heidi and Ate Elma were very hospitable and helpful with whatever you need. Will definitely stay here again next time we go to Subic.
Perfil de l'usuari Heidi
Resposta de Heidi:
Thanks Ryan!! You are always welcome to come back anytime! See you!!
agost de 2019
Perfil de l'usuari Wilma
Wilma
agost de 2019
The house is situated on top of a hill, giving you an awesome view of the bay and the mountains. The structure itself is gorgeous. My son loved every moment of our stay. Ate Elma was so accommodating. We loved the deck. I loved the bar, specifically. I spent a good hour there to…
Perfil de l'usuari Heidi
Resposta de Heidi:
Thank you Wilma!! Im happy you enjoyed in our place, hope next time Inigo and Harry could play , we would like that very much :-) see you soon!!
agost de 2019
Perfil de l'usuari Diane
Diane
agost de 2019
Heidi‘s place is a gem ! We really enjoyed our stay there. If you are searching for european standards, Heidi‘s place is where to go. The accommodation is super clean and we could use the bar upstairs, the sunlounge and the pool .We were even invited to have dinner with them,…
Perfil de l'usuari Heidi
Resposta de Heidi:
Thanks Diane! Take care.. you are always welcome to come back anytime! See you guys!!
agost de 2019
Perfil de l'usuari Marx
Marx
agost de 2019
Heidi’s place is a gem. It is conveniently located inside a gated community and away from the noise and stresses of city life. The place is as described, and much more... Heidi is a pleasant host who is easy to talk to. They have an intimidating pit bull, “Betty”, who I think…
Perfil de l'usuari Heidi
Resposta de Heidi:
Thanks Marx!! Really nice of you.. see you later!
agost de 2019
Perfil de l'usuari Maricar
Maricar
juliol de 2019
A very good place to stay in. My family enjoyed a lot. The house is very clean and stylish. I love the view from the bar area. Very relaxing
Perfil de l'usuari Heidi
Resposta de Heidi:
Thanks Maricar!! See you next time!
juliol de 2019

Allotjament a càrrec de Heidi

Subic, FilipinesMembre des de octubre de 2018
Perfil de l'usuari Heidi
70 avaluacions
Verificat
Heidi és un SuperhostEls Superhosts són amfitrions amb experiència i molt bones valoracions que s'esforcen perquè els seus hostes gaudeixin d'una estada inoblidable.
I always love travelling and staying in hotels, or Airbnbs. Ive experienced how to be a guest for many years, and now its my turn to be the host! I am mom of two, (Janna and Harry)and we have a dog named Betty. Our home is newly built and we have three rooms available for my…
Interacció amb els hostes
Myself and my two children live in the house with our resident dog Betty. Our helper Ate Elma would also assist you in anything you need if Im not home.
Idiomes: English, Tagalog
Índex de resposta: 100%
Temps de resposta: en menys d'una hora
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicacióPer tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.

El barri

Polítiques

Normes de la casa

No s'admeten animals de companyia
No es permet organitzar festes o esdeveniments
Es pot arribar a partir de les 13:00 i la sortida ha de fer-se abans de les 11:00