Salta

2 BR with AC - SOUTH COAST GEM walk to beaches

Perfil de l'usuari Rosa
Rosa

2 BR with AC - SOUTH COAST GEM walk to beaches

4 hostes2 dormitoris2 llits1 bany
4 hostes
2 dormitoris
2 llits
1 bany
Allotjament sencer
Tindràs l'allotjament (pis) tot per a tu.
Accés independent
Accedeix a l'allotjament pel teu compte amb la caixa forta per a claus.
Net com una patena
8 hostes recents han dit que aquest espai està molt net.

10 minute walk to fabulous BEACHES, restaurants, bars & supermarket. Bright & breezy 2 bedroom ground level apartment located in a quiet, safe & friendly neighborhood. Open-concept fully equipped with all the comforts of your home including AC in the bedrooms. Full stove & fridge, microwave & clothes washer. Free Wi-Fi and NETFLIX. 1 min walk to bus stop takes you into Bridgetown, capital of Barbados or 10 min to south coast bus route. 25 min walk to the St. Lawrence Gap. ALL VISITORS WELCOME

Serveis

Cuina
Wifi
Aparcament gratuït inclòs
Aire condicionat
No disponible: Detector de fum
No disponible: Detector de monòxid de carboni
L'amfitrió no ha informat que hi hagi detectors de fum o de monòxid de carboni a la propietat.

Distribució dels llits

Habitació 1
1 llit de matrimoni gran
Habitació 2
1 llit de matrimoni gran

Accessibilitat

Accés al dormitori sense graons
Entrada ampla al dormitori

Disponibilitat

Avaluacions

14 avaluacions
Netedat
4,6
Veracitat
4,6
Comunicació
4,6
Net com una patena
8
Respon ràpidament
8
Espai elegant
4
Perfil de l'usuari Brittany
Brittany
agost de 2019
This is the second time I have stayed with Rosa. Rosa's home is exactly as described. Her home was clean with all the basic needs that one would need. The location was perfect for navigating the island. Rosa was also easily accessible for all of questions or just to provide…
Perfil de l'usuari Rosa
Resposta de Rosa:
Thank you Brittany for the kind words. The pleasure is all mine
agost de 2019
Perfil de l'usuari Linda
Linda
abril de 2019
Spacious. Super clean. Comfortable beds. Good chairs to sit at a table. Quiet road. Near banks, supermarkets and beach. Easy access by taxi to all the night life. Rosa responded very quickly to any questions and is a helpful and friendly owner.
Perfil de l'usuari Reshma
Reshma
març de 2019
Lovely flat, in a nice residential area. The neighbours are all very welcoming which adds to the experience.
Perfil de l'usuari Rosa
Resposta de Rosa:
It was a great pleasure having you and your friends.
març de 2019
Perfil de l'usuari Nitesh
Nitesh
març de 2019
Hello travelers, I want to advise you that I had to check out and leave early due to the unsanitary and unliveable conditions of this accommodations. Firstly, to start there was no working toilet, I attempted to fix it partially. When I contacted the host she advise me that a…
Perfil de l'usuari Rosa
Resposta de Rosa:
I’m sorry you felt that way. I have only received 5 stars for the cleanliness of my apartment. Additionally My photos are a true reflexion of my apartment. Cheers
març de 2019
Perfil de l'usuari Michele
Michele
març de 2019
Awesome place! Everything you need and Rosa is always available to answer any questions you might have. Second stay here and we plan on coming back!
Perfil de l'usuari Heather
Heather
febrer de 2019
Rosa’s place was spotlessly clean and newly refurbished. It is in a quiet neighbourhood about 15 mins walk to to beaches at Worthing and Rockley. Easy to catch the bus to Bridgetown. We had a great stay.
Perfil de l'usuari Rosa
Resposta de Rosa:
Thank you so much. Hope to see you again. Cheer
febrer de 2019
Perfil de l'usuari Ken
Ken
febrer de 2019
Rosa's place was pretty much as depicted in the advertisement. We really enjoyed our stay and the location for the value. You get to live with the locals in a quaint neighborhood. One word of advice is to bring some good walking shoes. Though many things are in "walking…

Allotjament a càrrec de Rosa

United StatesMembre des de desembre de 2012
Perfil de l'usuari Rosa
14 avaluacions
Verificat
Interacció amb els hostes
Available to connect with guests through social media
Idiomes: Italiano
Índex de resposta: 100%
Temps de resposta: en menys d'una hora
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicacióPer tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.

El barri

Coses que cal tenir en compte

Arribada: Després de les 15:00
Sortida: 11:00
Accés independent amb caixa forta per a claus
Arribada
Després de les 15:00
Sortida
11:00

Normes de la casa

  • No és segur ni adequat per a nadons (menys de 2 anys)
  • No es pot fumar
  • No s'admeten animals de companyia
  • No es permet organitzar festes o esdeveniments

Cancel·lacions

Activitats a prop d'aquest allotjament