Bed n' Breakfast for 2!
2 hostes
1 dormitori
1 llit
1 bany
2 hostes
1 dormitori
1 llit
1 bany
Indica el nombre d'adults.
Adults
1
Indica el nombre de nens.
Nens
edat 2 - 12
0
Indica el nombre de nadons.
Nadons
Menys de 2
0
2 hostes com a màxim. Els infants no conten quant al nombre de hostes.
Encara no se't cobrarà

A nice and quiet apartment,fully equipped and ideally located just 5 minutes walk from the city center of Shkoder.Perfectly suited for couples,singles or business travellers. Breakfast is included.

L'allotjament

The apartment is apparently new!No one was living there before .There is a big garden full of flowers and trees and a balcony all around that gives you the feeling of the countryside!!!You have your own private entry and no-one can come though your place.In case you have a car be sure you are keeping it safe in to our parking.

Interacció amb els hostes

Both me and my parents will always be available to answer your calls and messages anytime needed.

Altres aspectes destacables

My parents will take care of you and will prepare the delicious breakfast every morning. They know everything about the top places to be visited and they can also help you anytime.


Serveis
Cuina
TV
Elements bàsics
Calefacció

Preus
Persones addicionals Sense càrrec extra
Despeses de neteja €10
Descompte setmanal: 10%
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicació
Per tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.
Més informació

Llocs on dormir
Habitació 1
1 llit de matrimoni
Zones comuns
1 sofà

Normes de la casa
No es permet organitzar festes o esdeveniments
No és segur ni adequat per a nadons (menys de 2 anys)
L'hora d'arribada és en qualsevol moment a partir de les 12:00

Cancel·lacions

Mesures de seguretat
Farmaciola

Disponibilitat
Estada mínima de 1 nit

4 avaluacions

Veracitat
Comunicació
Netedat
Ubicació
Arribada
Qualitat-preu
Perfil de l'usuari Aissam
setembre de 2017
We really enjoyed our stay and our host are very welcoming. Good advises for place to see and restaurants. And the appartement have all the accommodations. Thank you Mimoza & Pavlo for all

Perfil de l'usuari Florian
setembre de 2017
Never had such a lovely, central and overall great accomodation during our stay in Albania! It was a real pleasure.

Perfil de l'usuari Damir
agost de 2017
Sehr weiter zu empfehlen

Perfil de l'usuari Damir
agost de 2017
Wir durften 2 Tage bei Piereta in Skoder bleiben und haben uns aufgrund des sehr herzlichen Empfangs direkt wie zu Hause gefühlt! Die geräumige Wohnung ist sehr sauber und alles ist neu! Es war wirklich perfekt! Airbnb kann sich glücklich schätzen so einen Ort wie von Piereta anbieten zu dürfen. Gerne wieder!!

Hi,
I am Piereta, 28 years old!
I love travelling and exploring new destinations around the world.
Thats why it will be lovely to host and help people who visit my little town!
I am sharing my life between Greece and Albania because of work. My parents will always be here to provide any help too. They are very friendly and outgoing!
Apart from travelling, I like music, swimming and spending time with good friends!!

Idiomes: Deutsch, English, Ελληνικά
Índex de resposta: 100%
Temps de resposta: en menys d'una hora

El barri

Anuncis similars