Salta
Kitchen Living room
Habitació privada a casa

Charming Olde Towne East Private Bedroom-Bathroom

Perfil de l'usuari Anthony
Anthony

Charming Olde Towne East Private Bedroom-Bathroom

2 hostes
1 dormitori
1 llit
1 bany privat
2 hostes
1 dormitori
1 llit
1 bany privat
ASPECTES DESTACATS DE L'ALLOTJAMENT
Net com una patenaFa poc, 10 hostes han dit que aquest allotjament estava net com una patena.
Anthony és un Superhost.Els Superhosts són amfitrions amb experiència i molt bones avaluacions que s'esforcen al màxim per oferir estades fantàstiques als seus hostes.
Una arribada fantàsticaEl 95 % dels hostes més recents ha valorat el procés d'arribada d'aquest allotjament amb 5 estrelles.

In the heart of historic Old Town East, this house is 2 blocks from the beautiful Franklin Park & Conservatory. It is also very close to downtown, Nationwide Children's Hospital, & German Village. The Short North, Columbus International Airport, & Ohio State University. Eating establishments nearby include Yellow Brick Pizza, Angry Baker, Upper Cup Coffee, Harvest Pizza, Giuseppe's Ritrovo, Aab Indian Restaurant, & more. Two blocks from a COTA bus stop. Easy & quick access to I-70 & I-71.

Serveis

Aparcament gratuït inclòs
Wifi
Cuina
TV per satèl·lit
Espai per treballar amb ordinadors portàtils
Planxa

Distribució dels llits

Habitació 1
1 llit de matrimoni gran
Zones comuns
1 sofà

Normes de la casa

No es pot fumar
No s'admeten animals de companyia
No es permet organitzar festes o esdeveniments
L'hora d'arribada és entre les 15:00 i les 00:00
Hora de sortida: abans de les 11:00

Accessibilitat

Camí il·luminat fins a la porta d'entrada
Passadís ample

Disponibilitat

113 avaluacions

Veracitat
Comunicació
Netedat
Ubicació
Arribada
Qualitat-preu
Perfil de l'usuari Marzia
Marzia
octubre de 2018
Perfect place to stay for a couple of days!
Perfil de l'usuari Dave
Dave
octubre de 2018
Anthony was a great host and accommodating. The room and bathroom were neat and clean. I'll certainly stay again when in Columbus.
Perfil de l'usuari Chad
Chad
octubre de 2018
As far as airB&B's go, this was pretty average, but it was also a value price for the Columbus area. Host was friendly, bed was comfortable, house was very quiet. My only real complaint s were that 1) maybe the room needed some more/better cleaning as my allergies were bothering…
Perfil de l'usuari Anthony
Resposta de Anthony:
As many previous guests have noted, this place is very clean. I cannot control Chad's allergies. As I explained to Chad and to all guests, set the thermostat to what makes you comfortable. I can't do more than this. Chad also rated the check-in 3 out of 5 stars. Chad told me he would arrive at 6pm on the first day he stayed. Less than two hours before he was to arrive, Chad emailed asking if he could arrive earlier than 6pm. I hadn't made arrangements for him to arrive before 6 and I'm sure this has something to do with the lower rating in this area. I can accommodate anything a guest needs, but I might need more than 2 hours to make some accommodations because I'm not always at home.
octubre de 2018
Perfil de l'usuari Jasmine
Jasmine
octubre de 2018
Great place to stay and easy location!
Perfil de l'usuari Teresa
Teresa
octubre de 2018
Great location
Perfil de l'usuari Di Bella
Di Bella
octubre de 2018
Anthony went above and beyond to help me out during my stay. I was in town for a conference which kept me very busy yet he was very understanding and let me check in early and also allowed me to leave my bag at the house until later in the evening. I am beyond grateful for all h…
Perfil de l'usuari Kathryn
Kathryn
octubre de 2018
Friendly host, comfortable bed, clean bathroom, quiet location... I was only there two nights while avoiding construction at the home at which I was staying in a different part of the city, but it was an enjoyable stay, and I’d recommend Anthony’s Airbnb to other visitors to Colu…

Allotjament a càrrec de Anthony

Columbus, Ohio, Estats UnitsMembre des de agost de 2014
Perfil de l'usuari Anthony
129 avaluacions
Verificat
Anthony és un SuperhostEls Superhosts són amfitrions amb experiència i molt bones valoracions que s'esforcen perquè els seus hostes gaudeixin d'una estada inoblidable.
I am a professor of history at Otterbein University in Westerville, Ohio. I am a mature 47 year old who is quiet and respectful of others. I also like to cook and am pretty good at it.
Idiomes: English
Índex de resposta: 100%
Temps de resposta: en menys d'una hora
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicacióPer tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.

El barri

Prem la fletxa d'avall per navegar pel calendari i triar una data. Prem la tecla del signe d'interrogació per veure les dreceres del teclat per canviar les dates.

Arribada

Prem la fletxa d'avall per navegar pel calendari i triar una data. Prem la tecla del signe d'interrogació per veure les dreceres del teclat per canviar les dates.

Sortida
Encara no se't cobrarà

Similar listings

Things to do near this home