B&B in a cozy Living Room + Airport Transfer
Allotjament a càrrec de Alexandra
Alexandra és l'amfitrió.
2 hostes
1 dormitori
1 llit
1 bany
2 hostes
1 dormitori
1 llit
1 bany
Encara no se't cobrarà

Cozy apartment in the quiet neighborhood of Piombino Dese. Near the center, walking 5 minutes you can take the bus or train. I offer my couch bed that's really comfortable, can be for 1 or 2 person, you can have towels and free access to the kitchen


Serveis
Internet
Aparcament gratuït inclòs
Cuina
Wi-Fi

Preus
Persones addicionals €13 / nit després del primer hoste
Despeses de neteja €5
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicació
Per tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.
Més informació

Llocs on dormir
Zones comuns
1 sofà llit

Normes de la casa
No s'admeten animals de companyia
No es permet organitzar festes o esdeveniments
No és segur ni adequat per a nens (0-12 anys)
L'hora d'arribada és entre les 14:00 i les 18:00.
Hora de sortida: abans de les 10:00

Cancel·lacions

Disponibilitat
Estada mínima de 1 nit

40 avaluacions

Veracitat
Comunicació
Netedat
Ubicació
Arribada
Qualitat-preu
Perfil de l'usuari Precela
gener de 2017
The host canceled this reservation 3 days before arrival. This is an automated posting.

Perfil de l'usuari Anna
setembre de 2017
It was a very nice stay, the Couch was cozy and everything was clean. The place was a little bit outside from venice itself, but very easy to reach with the Train. Alexandra is a very friendly and open Person, super lovely and she gave me helpful advices for reaching places. I l…

Perfil de l'usuari Fabio
setembre de 2017
.

Perfil de l'usuari Wiebke
setembre de 2017
Das Apartment ist in ca. 15 Minuten (zu Fuß) von Bahnhof entfernt. Von da aus fährt man 40 Minuten mit dem Zug nach Venedig S. Lucia und befindet sich direkt im Trubel der Stadt. Die Zugfahrt liegt bei 4,xy € pro Strecke. Direkt in dem Ort des Apartments bieten sich nicht allezu …

Perfil de l'usuari Ludovic
setembre de 2017
The appartment was very nice and clean, nicely situated near a station that will take you to venezia in 45min. Alexandra was very helpful and gave me tips to get there and what to see, she work in a pub so she gets home at night but I didn't hear a thing, very discreet. Is was a …

Perfil de l'usuari Khalil
agost de 2017
it was my first experience in Airbnb, but it war really great. Alexandra is helpful, friendly and nice. I recommend.

Perfil de l'usuari Xenon
agost de 2017
100% recommend this place to everybody , the communication was really good , the place is really nice and clean , also Alexandra is a really nice lady who will make you feel very welcome

Piombino Dese, ItàliaMembre des de juliol 2015
Perfil de l'usuari Alexandra
I love travelling! The world is too big to leave unexplored. I try to travel as much I can, so far my favourite keeps getting Central America. Love dancing, especially reggaeton! I work in a pub, so as bartender I have plenty of free time during the afternoon, I like to keep …
Idiomes: English, Español, Italiano
Índex de resposta: 100%
Temps de resposta: en menys d'una hora

El barri

Anuncis similars