eigenes Badezimmer/
ensuite bathroom
Bright room with great view and private bathroom

Habitació privada

2 hostes

1 dormitori

1 llit
Indica el nombre d'adults.
Adults
1
Indica el nombre de nens.
Nens
edat 2 - 12
0
Indica el nombre de nadons.
Nadons
Menys de 2
0
2 hostes com a màxim. Els infants no conten quant al nombre de hostes.
Encara no se't cobrarà

Cosy room with own bathroom and separate toilet. The house is located directly at a nature reserve with beautiful hiking trails. But nevertheless there is a fast connection to Stuttgart by public transport or car.

Serveis i zones comuns

Our guests may also use the washing machine and dryer, as well as the fully equipped kitchen for cooking and storing things in the fridge, given that they handle it with care and tidy up afterwards.

Interacció amb els hostes

We're happy to help our guests with tips where to go and what to see.
Apart from that we like meeting new people and having conversations, so you're invited to join us for a glass of wine or beer, or for watching a film in the evenings.
If you like to be for yourself we'd never be obtrusive in the first place.

Altres aspectes destacables

There will be a bottle of water in the room every day, you may make yourself some coffee or tea in the kitchen if you like.

We also provide cereals and milk in the morning.

If needed, you can find all utensils for cooking in the kitchen. There is a stove, oven, microwave, fridge and freezer, kettles, oil, vinegar, spices, dishes and a dishwasher.


L'allotjament
Capacitat: 2
Banys: 1.5
Tipus de llit: Llit
Dormitoris: 1
Llits: 1
Sortida: 11:00
Té animal de companyia: Some pet(s)
Tipus d'habitació: Habitació privada
Accés independent: L'amfitrió et dona la benvinguda

Serveis
Aparcament gratuït inclòs
Internet
Cuina

Preus
Persones addicionals Sense càrrec extra
Dipòsit de seguretat €100
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicació
Per tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.
Més informació

Normes de la casa
No es pot fumar
No s'admeten animals de companyia
No es permet organitzar festes o esdeveniments
No és segur ni adequat per a nadons (menys de 2 anys)

Please respect our home
- max. number of people must not be exceeded
- check-in time has to be arranged in advance
- this is a non smoking home
- the kitchen and everything inside has to be handled with care and tidied up after usage.


Cancel·lacions

Mesures de seguretat
Detector de fum
Porta de l'habitació amb pestell

Disponibilitat
Estada mínima de 1 nit

9 avaluacions

Veracitat
Comunicació
Netedat
Ubicació
Arribada
Qualitat-preu
Perfil de l'usuari Ellen
juliol de 2017
Rieke und Andreas sind Gastgeber, die einem den Aufenthalt bei ihnen leicht und angenehm machen. Das Zimmer mit tollem Ausblick und eigenem Bad ist luxuriös. Sehr zu empfehlen.

Perfil de l'usuari Gabi
juny de 2017
Sehr schöne geschmackvolle und sehr gepflegte Unterkunft. Rieke und Abdreas sind wunderbare Gastgeber. Unkompliziert, sehr nett und interessant. Die Walderdbeeren aus dem eigenen Garten zum liebevollen Frühstück waren phänomenal! Wir würden jederzeit wieder kommen!

Perfil de l'usuari Johan
octubre de 2016
I have had a wonderfull stay at Andreas' place, everything was how described, very clean and comfortable. Thanks for your kindness helping me out with some practical things! I can strongly recommend this nice Airbnb location!

Perfil de l'usuari Daniel
octubre de 2016
Alles perfekt, supernette Gastgeber, gerne wieder

Perfil de l'usuari Sandra
agost de 2016
We felt very welcome and loved the house and area. Andreas and his wife are lovely people that invited us to connect but also respected our privacy. A great place to visit :)

Perfil de l'usuari 基
agost de 2016
very nice house and very nice host !

Perfil de l'usuari Marian
juliol de 2016
Die beiden (und ihre Katze) haben uns herzlich empfangen und waren im Vorfeld stets erreichbar. Die Absprache zwecks Check-In verlief absolut problemlos. Das Haus ist wirklich groß und das vermietete Zimmer sehr schön eingerichtet und sauber. Das Bett ist sehr bequem und dank der ruhigen Lage kann man hier erholsame Nächte verbringen. Eine definitive Empfehlung!

Winterbach, AlemanyaMembre des de juliol 2013
Perfil de l'usuari Rieke & Andreas
Idiomes: Deutsch, English

El barri

Anuncis similars