Salta
Double Bedroom
Victorian Cottage Didcot Town Centr
Allotjament a càrrec de Olga
Perfil de l'usuari Olga
6 hostes
3 dormitoris
4 llits
1 bany
6 hostes
3 dormitoris
4 llits
1 bany

Prem la fletxa d'avall per navegar pel calendari i triar una data. Prem la tecla del signe d'interrogació per veure les dreceres del teclat per canviar les dates.

Arribada

Prem la fletxa d'avall per navegar pel calendari i triar una data. Prem la tecla del signe d'interrogació per veure les dreceres del teclat per canviar les dates.

Sortida
Encara no se't cobrarà

Cozy and spacious period home offering an unforgettable stay. Large dining and sitting areas, traditional kitchen with modern Bosch appliances, spacious king master on the first floor, chic double room, and well proportioned bathroom, kids den.

NOT SUITABLE FOR ALLERGY SUFFERERS, PET OWNERS, SMOKERS.

Serveis
Aparcament gratuït inclòs
Apte per a famílies i nens
Aire condicionat
Cuina
Llocs on dormir
Habitació 1
1 llit doble extragran
Habitació 2
1 llit de matrimoni
Habitació 3
2 llits individuals
Zones comuns
1 sofà llit
Normes de la casa
No es pot fumar
No s'admeten animals de companyia
No es permet organitzar festes o esdeveniments
L'hora d'arribada és en qualsevol moment a partir de les 15:00
Hora de sortida: abans de les 10:00
Cancel·lacions

85 avaluacions

Veracitat
Comunicació
Netedat
Ubicació
Arribada
Qualitat-preu
Perfil de l'usuari Dave
desembre de 2016
Olga has thought hard about what a family with young children needs. She was concerned about my children's welfare from before the booking was made and we wanted for nothing during our stay. It was the best provisioned home we have stayed in with airbnb and there was an unrivalle…

Perfil de l'usuari Francisco
febrer de 2016
The house is exactly what Olga describes. It is clean, nicely decorated and fully equipped. In 10-12 minutes you can go to the railway station and in 5 minutes you have access to many shops and a big supermarket.

Perfil de l'usuari Imanol
juny de 2015
Olga´s house is very confortable for a family and have all things that you need. In addition Olga provides us things like champus, cereales, oil...I so greatfull for this. May I suggest to Olga that mattres should change for others; especially for the kids room

Perfil de l'usuari Liz
novembre de 2017
This house is in a very convenient location in Didcot. It is well kitted out for children and we enjoyed a short stay at the house. It is nicely furnished and it was a very easy stay with no complications. We will use the house again in the future and would recommend to others.

Perfil de l'usuari Wan-Tchi
novembre de 2017
Lovely cottage and very accommodating host. Olga very kindly allowed us to check in early and check out late at no extra charge.

Perfil de l'usuari Ronald
octubre de 2017
none

Perfil de l'usuari Clare
octubre de 2017
My family enjoyed 6 nights at Olga's place to attend a wedding and explore the area. Location is great - tucked behind the main street but still quiet. The house has everything you could need and is very clean. The stairs are quite steep and are tricky for young children (and pro…

Anglaterra, Regne UnitMembre des de novembre 2012
Perfil de l'usuari Olga
I am a working mum of two with an ongoing interest in interior design.
Idiomes: Deutsch, English, Polski, українська
Índex de resposta: 90%
Temps de resposta: en menys d'una hora
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicacióPer tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.

El barri

Anuncis similars