Salta

1920's Freestanding Home Tempe

Perfil de l'usuari Lisa
Lisa

1920's Freestanding Home Tempe

5 hostes3 dormitoris3 llits1 bany
5 hostes
3 dormitoris
3 llits
1 bany
Allotjament sencer
Tindràs l'allotjament (casa) tot per a tu.
Lisa és un Superhost.
Els Superhosts són amfitrions amb experiència i molt bones avaluacions que s'esforcen al màxim per oferir estades fantàstiques als seus hostes.

Freestanding 3 bedroom home, separate lounge, eat in vintage kitchen and small grassed yard. Easy 15min access to the city with Tempe Station 100m away, close to Newtown & Marrickville, Cook's river parklands & 20 mins drive to Maroubra beach.

Serveis

Wifi
Cuina
Espai per treballar amb ordinadors portàtils
Planxa
No disponible: Detector de monòxid de carboni
L'amfitrió no ha informat que hi hagi cap detector de monòxid de carboni a la propietat.

Distribució dels llits

Habitació 1
1 llit de matrimoni gran
Habitació 2
1 llit de matrimoni gran
Habitació 3
1 llit individual

Disponibilitat

Avaluacions

19 avaluacions
Netedat
4,8
Veracitat
4,9
Comunicació
5,0
Perfil de l'usuari Dragan
Dragan
abril de 2017
We are happy with everything.Lisa is a lovely lady,nice and helpful.The house is in a prime location,close to Airport,train station but busy streets around sometimes very busy. Anyway I would highly recommend to anyone looking for any type of public transport,shops and of course…
Perfil de l'usuari Marilyn
Marilyn
febrer de 2017
Almost across the road to Tempe train station. Short walk to a large park with children's play equipment. Also, giant 'Salvos' outlet about ten minute walk - amazing place just to experience! Having insect protection on doors and windows would help a comfortable stay, especially…
Perfil de l'usuari Romy
Romy
febrer de 2017
What a lovely place within this busy city, felt like time is standing still. Appreciated flexibel check in. Very close to affordable public transport.
Perfil de l'usuari Caroline
Caroline
febrer de 2017
Beautiful home with a nice backyard to escape from the bustling city. It's located near the airport and train station. It has limited on street parking, not available from 4pm-6pm Mon-Fri. Since it's located on a very busy street, I would recommend to come after 6pm if you are…
Perfil de l'usuari Lisa
Resposta de Lisa:
Thanks for staying and the feed back Caroline. To future guests to clarify the parking situation. Directly in front of the house is a clearway 4-6pm mon-fri only as stated however there is still ample parking close to the house generally in Gannon street or Griffith street…
febrer de 2017
Perfil de l'usuari Wei
Wei
gener de 2017
Lisa is very friendly. And the house is very close to the train station. Also it's big enough for us.
Perfil de l'usuari Joe Chi Keung
Joe Chi Keung
gener de 2017
Good
Perfil de l'usuari Bradley
Bradley
gener de 2017
Lisa had a cosy home that we enjoyed and was very welcoming. Thank you lisa for your hospitality.

Allotjament a càrrec de Lisa

New South Wales, AustràliaMembre des de setembre de 2015
Perfil de l'usuari Lisa
96 avaluacions
Verificat
Working professional, traveller, foodie, lover of the ocean and all that this great city has to offer. Love meeting guests from all walks of life, whether domestic or overseas travellers, who are loving life and exploring the world. My preference is more for backpacking…
Idiomes: English
Índex de resposta: 100%
Temps de resposta: en menys d'una hora
Fes servir sempre la plataforma d'Airbnb per a la comunicacióPer tal de garantir el teu pagament, no realitzis mai cap transferència bancària i fes servir sempre el lloc web o l'aplicació d'Airbnb per comunicar-te amb l'amfitrió.

El barri

Coses que cal tenir en compte

Arribada: Després de les 12:00
Sortida: 10:00
Arribada
Després de les 12:00
Sortida
10:00

Normes de la casa

  • No s'admeten animals de companyia
  • No es permet organitzar festes o esdeveniments
  • Està permès fumar.

Cancel·lacions

Activitats a prop d'aquest allotjament